loadingimg

Wczytuję dane...
KOLOIDALNE NANO SREBRO NIEJONOWE 25 PPM KONCENTRAT SREBRA KOLOIDALNEGO 1000ML
  •  
  •  
Cena:75,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Nano-koloid
 • Model: NK17
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Nano Srebro Koloidalne Niejonowe 25 ppm 1000ml.
Produkcja - Nano Koloid.

Niejonowy Koloid Srebra 25 PPM jest koncentratem.

Srebro jonowe a srebro niejonowe

Metaliczne srebro jonowe może odkładać się w organizmie. Srebro jonowe reaguje w żołądku z kwasem solnym i powstaje chlorek srebra. Spożywane go w większych ilościach wywołuje dolegliwość zwaną srebrzycą. Jonowe srebro musi być przechowywane w ciemnych butelkach, ponieważ ulega utlenianiu i czernieje.

Metaliczne srebro niejonowe nie kumuluje się w organizmie, a jego nadmiar jest wydalany. Nie musi być przechowywane w ciemnych szklanych butelkach, ponieważ nie reaguje ze światłem.

Oferowane przez nas srebro znajduje się w plastikowej, przezroczystej butelce i nigdy pod wpływem światła nie zczernieje. Świadczy to o jego wysokiej jakości.

Nano koloid srebra zawiera tylko srebro niejonowe i wodę demineralizowaną. Dzięki swojej unikalnej strukturze płatkowej jest już skuteczny przy 5 PPM.

Nano Srebro oferowane w naszym sklepie produkowane jest przez autoryzowanego producenta unikalnych nanokoloidów płatkowych mającego 20 lat doświadczenia.

Jest doskonałym środkiem higieny skóry.

Nano Srebro można stosować:

pod pachami celem uniknięcia przykrego zapachu (przed użyciem antyperspirantów),
do cery trądzikowej stosując go po umyciu twarzy,
po goleniu aby uniknąć czerwonych wykwitów,
do higieny intymnej (5PPM)
jako płyn do płukania jamy ustnej (5PPM).

Srebro Nano koloidalne jest środkiem ekologicznym.

Srebro nanokoloidalne ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze.

Jego działanie jest wolniejsze od alkoholu czy utleniaczy jednak wyróżnia się skutecznym, długotrwałym i aktywnym działaniem na wiele szczepów bakterii.


NANO SREBRO JAKO PŁYN PO GOLENIU

• Wspomaga ochronę naskórka przed niebezpiecznymi bakteriami
• Zapobiega powstawaniu podrażnień i czerwonych wykwitów
• Nie piecze i nie wysusza skóry
• Nie koliduje z zapachem wody kolońskiej
• Nie ciemnieje na skórze

Sposób użycia: spryskać twarz po goleniu i rozprowadzić na skórze do wyschnięcia. Po wyschnięciu można używać mleczka lub kremu do twarzy.


NANO SREBRO JAKO SPRAY POD PACHY

Skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii pod pachami i umożliwia utrzymanie świeżości. Ani dezodoranty ani antyperspiranty nie gwarantują zatrzymania powstawania nieprzyjemnego zapachu pod pachami wywołanego rozwojem drobnoustrojów w naszym pocie. Srebro koloidalne zabezpiecza przed powstawaniem przykrego zapachu. Zabezpiecza nie tylko naszą skórę, ale i bieliznę. Nano-srebro nie plami ubrania ani nie ciemnieje w normalnych warunkach. Jest więc nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Sposób użycia: po umyciu ciała spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Po 2-3 minutach użyć antyperspirantu.


NANO SREBRO JAKO PŁYN DO PIELĘGNACJI STÓP I RĄK

Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp wywołanego bakteriami i grzybami rozwijającymi się na wilgotnych i sfatygowanych stopach. Jednym z kluczowych przyczyn nieprzyjemnego zapachu stop to rozwój bakterii i grzybów w pocie wydzielanym przez nasza skórę.

Nasze stopy są narażone na takie działanie, ponieważ długotrwale przebywanie w obuwiu zwiększa potliwość stóp. Stosowanie srebra, jako spray na stopy oraz zapobiegawczo do obuwia poprawi świeżość i czystość naszych stóp. Spray jest zalecany dla osób, które maja nieprzyjemny zapach stóp, sportowców, oraz pracowników fizycznych i żołnierzy, którzy musza przebywać w tym samym obuwiu przez dłuższą część dnia.

Sposób użycia: Po umyciu stóp mydłem i dokładnym ich opłukaniu, spryskać koloidem srebra stopy oraz okolice miedzy palcami i poczekać kilka minut do wyschnięcia. Można stosować kosmetyki do stop po zastosowaniu koloidu Nano-srebra. Dla większego sukcesu w walce z „przykrym zapachem stop” należy spryskać raz na tydzień obuwie w środku. Przepocone obuwie może polepszyć swoja kondycje. Zapachu jednak nie da się z przepoconych butów usunąć w pełni.


PŁYN DO PIELĘGNACJI SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

W zablokowanych porach w skórze zbiera się wydzielina stwarzająca świetne podłoże dla rozwoju bakterii. Czerwone wykwity są nie tylko nieprzyjemne i czasem bolesne, ale również nieatrakcyjne. Przy trądziku należy szczególnie dbać o czystość skóry. Nano srebro, ze względu na zawarte w nim najmniejsze na świecie cząstki srebra krystalicznego, przenika przez skórę i chroni ją nie tylko przed szkodliwymi drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu, ale i poprawia kondycję skóry trądzikowej ograniczając rozwój bakterii pod naskórkiem. Nano złoto, nasz kolejny produkt, łagodzi opuchliznę przy wykwitach.

Sposób użycia: po umyciu skóry, spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Można bezpiecznie stosować, jako podkład pod ulubione kosmetyki.


NANO SREBRO JAKO PŁYN KOSMETYCZNY NA POTÓWKI

Potówki mogą ulec zakażeniu bakteryjnemu i przeistoczyć się w potówki głębokie. Srebro koloidalne zapobiega powstawaniu zakażeń przy potówkach.

Sposób użycia: po umyciu skóry, spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Można bezpiecznie stosować, jako podkład pod ulubione kosmetyki. Można stosować zapobiegawczo poprzez sprayowanie skóry raz dziennie po umyciu.


NANO SREBRO JAKO PŁYN DO PŁUKANIA UST

• Spowalnia powstawanie nieprzyjemnego zapachu w ustach ,

• Wspomaga utrzymanie higieny jamy ustnej przy chorobach dziąseł.

• Koloid srebra nie zabija bakterii w momencie zetknięcia się z nimi jak alkohol. Srebro doskonale eliminuje dużą ilość bakterii, ale w przeciągu 30 minut. Nie należy więc tutaj stosować go w pastach do zębów, ponieważ po wypłukaniu jamy ustnej srebro jest usunięte i nie ma szansy na działanie.

Sposób użycia: Po umyciu zębów i wyplukaniu ust, należy spryskać usta i zęby. Polecamy odchylenie górnej i dolnej wargi i spryskanie zębów również od zewnętrznej strony. Po spryskaniu należy wypluć nadmiar płynu. Wielu dentystów poleca szczotkowanie języka na którym zbiera się wiele bakterii. My dodatkowo proponujemy spryskanie języka koloidem po czyszczeniu.


NANO SREBRO JAKO PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ

Łagodnie i nieinwazyjnie zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach w okolicach intymnych ciała.


Nie podrażania
Nie wysusza
Nie ma zapachu
Nie plami

Można stosować w połączeniu z innymi środkami higieny intymnej.

Sposób użycia: po umyciu i wytarciu ręcznikiem, spryskać okolice intymne i pozostawić do wyschnięcia. Powtórzyć kurację2 razy dziennie przez tydzień. Po tygodniu używać raz dziennie.


NANO SREBRO JAKO SPRAY POD PACHY I PO GOLENIU

Zapobiega rozwojowi bakterii pod pachami i umożliwia utrzymanie świeżości. Ani dezodoranty ani antyperspiranty nie gwarantują zatrzymania powstawania nieprzyjemnego zapachu pod pachami wywołanego rozwojem drobnoustrojów w naszym pocie. Srebro koloidalne jest doskonałym zabezpieczeniem przed powstawaniem przykrego zapachu.

Zabezpiecza nie tylko naszą skórę, ale i bieliznę. Nano-srebro nie plami ubrania ani nie ciemnieje w normalnych warunkach. Jest więc nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Sposób użycia: po umyciu ciała, spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Po 2-3 minutach użyć antyperspirantu. Po goleniu spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia.


NANO SREBRO W SALONACH KOSMETYCZNYCH I SPA

• spray zabezpieczający do masażu ciała
• dodatek do zabiegów ultrasonograficznych
• spray do masażu stóp i rąk
• spray po peelingu.

Sposób użycia: Po namoczeniu czy po zabiegu należy, skórę wytrzeć i rozprowadzić
na niej koloid srebra.


NANO SREBRO W DOMU I W SAMOCHODZIE

Sposób użycia: Po umyciu powierzchni detergentem spryskać powierzchnię srebrem koloidalnym, które likwiduje drobnoustroje nawet po wyschnięciu.


NANO SREBRO JAKO DODATEK DO PŁUKANIA TKANIN

Dodanie koloidu srebra do ostatniego płukania przedłuża świeżość bielizny i zabezpiecza przed rozwojem nieprzyjemnego zapachu. Czy wiesz, że w armii amerykańskiej żołnierze używają skarpetek ze srebrem, aby zabezpieczyć ich stopy przed odparzeniami i chorobami stóp?


DBAJĄC O BUTY DBASZ O STOPY!

Zwalnia powstawanie nieprzyjemnego zapachu obuwia Jako środek do utrzymania higieny stóp srebro koloidalne ułatwia utrzymanie ich świeżości. Spryskanie obuwia w środku zabezpieczy dodatkowo przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Wprawdzie srebro koloidalne zabija bakterie musi być one stosowane przy wysokiej czystości stóp i w miarę czystym obuwiu. Kuracja odświeżająca obuwia nie pomoże na intensywnie przepocone obuwie. W takim przypadku, proponujemy zakupić wkładki do butów i spryskać je srebrem koloidalnym.


NANO SREBRO - PROFILAKTYKA W SPORCIE

Stopy sportowców są wiecznie narażone na grzybicę i infekcje, ponieważ często są spocone i rozwijają się na nich bakterie. Srebro koloidalne może pomoc w kosmetyce stóp sportowców zabezpieczając je przed rozwojem bakterii i grzybów.

Sposób użycia: Po umyciu stóp należy je spryskać srebrem koloidalnym i poczekać kilka minut do wyschnięcia. Po wytarciu środkami do czyszczenia należy spryskać sprzęt sportowy, rozprowadzić zwilżoną koloidem szmatką i pozostawić aż do wyschnięcia.

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na srebro. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego.

  • W opakowaniu: 
  • 1000 ml.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 • Zabłocka Solanka Termalna jodowo-bromowa do kąpieli i pellingu ( op. 950ml )

  Zabłocka Solanka Termalna jodowo-bromowa do kąpieli i pellingu ( op. 950ml )

  Zabłocka Solanka Termalna jodowo-bromowa do kąpieli i pellingu. W solance stężenie jonów jodu jest najwyższe z dotychczas odkrytych na świecie źródeł solankowych. Nadto w wyjątkowo wysokim stężeniu występują jony: wapnia, magnezu, bromu, boru, krzemu…
  19,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.
 • Zabłocka Sól Uzdrowiskowa jodowo-bromowa do kąpieli (op. 1,2kg )

  Zabłocka Sól Uzdrowiskowa jodowo-bromowa do kąpieli (op. 1,2kg )

  Zabłocka Sól Uzdrowiskowa jodowo-bromowa do kąpieli. Kąpiele w soli intensyfikują proces wymiany jonowej pomiędzy ciałem człowieka a roztworem kąpielowym. Organizm opuszczają toksyny i produkty przemiany materii, a wchłaniane są rozpuszczone z soli minera
  19,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.
 • Ostropest plamisty ziarno 500g

  Ostropest plamisty ziarno 500g

  OSTROPEST PLAMISTY - ZIARNO 500 G.
  13,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.
 • ECOLAB TERMOOCHRONNY SPRAY DO UKŁADANIA I REGENERACJI WŁOSÓW 200ML

  ECOLAB TERMOOCHRONNY SPRAY DO UKŁADANIA I REGENERACJI WŁOSÓW 200ML

  ECOLAB termoochronny spray do układania i regeneracji włosów. Zawiera ponad 97,2% składników roślinnego pochodzenia. Znacznie ułatwia rozczesywanie włosów, chroni je przed niekorzystnym wpływem termo zabiegów z użyciem, suszarki, lokówki, prostownicy. Zaw
  20,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.