loadingimg

Wczytuję dane...
WITAMINA B12 MSE MAX + WITAMINA B6 + BIOTYNA + KWAS FOLIOWY WITAMINA B12 METYLOKOBALAMINA AKTYWNA FORMA WITAMINY B12
  •  
  •  
Cena:158,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Mito Pharma
 • Model: MT6
 • Realizacja zamówienia: 1-3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Witamina B12 MSE
Producent: Mito - Pharma

Witamina B12 MSE jest najwyższej jakości preparatem wieloskładnikowym zawierającym w wysokiej dawce witaminę B12 (500µg ), witaminę B6 (10 mg), biotynę (1000 µg) i kwas foliowy (900 µg). Związki te niezbędne są dla zapewnienia prawidłowego przyswajania witaminy B12 oraz dla utrzymania prawidłowego poziomu Homocysteiny we krwi.

Czym więcej Homocysteiny tym bliżej zawału, miażdżycy, udaru, problemów ze stawami i miliona kłopotów zdrowotnych!

Witamina B12 pogromcą homocysteiny!

Zanim organizm będzie w stanie wykorzystać zwykłą witaminę B12, musi zamienić ją w aktywną formę - metylokobalaminę.

Witamina B12 w zawarta w oferowanycm preparacie Witamina B12 MSE to METYLOKOBALAMINA, czyli aktywna forma witaminy B12. W organizmie nie musi ulec przekształceniu i dzięki temu jest najlepiej przyswajaną formą tej witaminy.

Właściwości witaminy B12
Podstawowym zadaniem witaminy B12 jest podtrzymywanie i wzmacnianie prawidłowej przemiany materii, funkcji immunologicznych i podziału komórkowego oraz tworzenia się krwinek czerwonych.
Witamina B12 należy do substancji mitotropowych, czyli działających bezpośrednio na mitochondria.
Jest przekształcana w mitochondriach (siłowniach naszych komórek) w aktywną formę adenosylkobalaminę i spełnia jako kofaktor koenzymów istotne zadania w procesie przemiany materii w mitochondriach
W cytoplazmie ( we wnętrzu komórek) przekształcana jest w aktywną formę metylokobalaminę i uczestniczy tam w wielu procesach metabolicznych
-Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
-Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
-Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
-Witamina B12 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny
-Witamina B12 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
-Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

Dlaczego Witamina B12 MSE ?

Preparat Witamina B12 MSE obok głównego składnika - witaminy B12 ( 500 µg) zawiera również witaminę B6 (10 mg), biotynę (1000 µg) i kwas foliowy (900 µg). Związki te niezbędne są min.dla zapewnienia prawidłowego działania B12.
Prepart zawiera witaminę B12 w postaci metylokobalaminy. Metylokobalamina to aktywna forma B12. W organizmie nie musi ulec przekształceniu i dzięki temu jest najlepiej przyswajaną formą tej witaminy.
Gwarantowana wysoka przyswajalność witaminy B12, dzięki obecności w kompleksie witaminy B6, biotyny, kwasu foliowego.
Synergia zawartych w preparacie składników; wit. B12, B6, kwasu foliowego pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.Duża dawka witaminy B12 (500µg) pozwala na jej uzupełnienie i zmagazynowanie w mięśniach i wątrobie.
Czystość, najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania preparatu gwarantowane są dzięki skutecznemu i kontrolowanemu procesowi produkcji.
Preparat nie zawiera: kazeiny, laktozy, glutenu, soi, drożdży i barwników.
Preparat Witamina B12 MSE produkowany zgodnie z GMP- stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.


Składniki:

Składniki: substancja wypełniająca: maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), D-biotyna, sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (kwas foliowy), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), witamina B12 (metylokobalamina), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

  • W opakowaniu: 
  • 120 tabl.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...