loadingimg

Wczytuję dane...
WITAMINA B3 MSE 180 KAPS. 50 MG NIACYNY SKUTECZNA WITAMINA B3
  •  
  •  
Cena:79,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Mito Pharma
 • Model: MT1
 • Realizacja zamówienia: 1-3 dni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

 Witamina B3
Producent: Mito - Pharma

Już jedna kapsułka Preparatu Witamina B3 uzupełnia w 100% dzienne zapotrzebowanie na witaminę B3 i skutecznie eliminuje niedobory Witaminy B3 w organiźmie. Triamit B MSE Witamina B3 jest monopreparatem, przez co gwarantuje precyzyjne uzupełnienie niedoborów wyłącznie niezbędnej substancji. Witamina B3 w postaci niacynamidu jest wyjątkowo dobrze tolerowana w zalecanych ilościach. Witamina B3 nie powoduje w przeciwieństwie do preparatów z kwasem nikotynowym zjawiska ,,flusch” (zaczerwienienia skóry spowodowanego rozszerzeniem naczyń krwionośnych)

Witamina B3 - nieodzowna dla prawidłowego funkcjonowania komórek
Witamina B3 występuje we wszystkich komórkach naszego organizmu.
Witamina B3 jest istotnym kamieniem budulcowym koenzymów.
Witamina B3 uczestniczy w wielu reakcjach enzymatycznych podczas przemiany materii, a także w procesach wytwarzania energii w mitochondriach.
Witamina B3 odgrywa istotną rolę w obronie przed niebezpiecznymi związkami tlenu, tzw. wolnymi rodnikami oraz współdziała w przekształcaniu Q10 w specjalną formę, działającą aktywnie w walce z wolnymi rodnikami.

Triamit-B MSE Witamina B3 to Niacynamid w dawce 50mg.
Niacynamid ochrania komórki nerwowe i jest nieodzowny dla ich prawidłowego funkcjonowania. Na baczności powinny się mieć zwłaszcza osoby spożywające niewielkie ilości mięsa i wegetarianie, ponieważ niacynamid występujący w wielu produktach zbożowych jest w formie wiązanej, w której jest niekorzystnie wchłaniany przez jelita. Odpowiednie zaopatrzenie organizmu w niacynamid przyczynia się do trwałej i wysokiej wydajności naszych komórek.

Właściwości witaminy B3:

Witamina B3 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
Witamina B3 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
Witamina B3 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
Witamina B3 pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych
Witamina B3 pomaga zachować zdrową skórę
Witamina B3 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużeniapreparat zawiera witaminę B3 w postaci niacynamidu. Postać ta jest wyjątkowo dobrze tolerowana i nie powoduje w przeciwieństwie do preparatów z kwasem nikotynowym zjawiska ,,flusch” (zaczerwienienie skóry spowodowane rozszerzeniem naczyń krwionośnych).
 witamina B3 najwyższa skuteczność wchłaniania
1 kapsułka uzupełnia w 100% dzienne zapotrzebowanie na Witaminę B3.
T witamina B3 nie zawiera kazeiny, glutenu, drożdży
1 kapsułka odpowiada 0,01 BE
preparat witamina B3 tworzony zgodnie z GMP. Stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.

Skład i sposób użycia witaminy B3

Skład: substancja czynna: niacynamid - amid kwasu nikotynowego (20,6g/100g); substancje pomocnicze: laktoza, żelatyna; substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu.

Sposób użycia: witaminy B3: 1 kapsułka dziennie. Najlepiej spożywać podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Dzienna dawka kapsułka zawiera 50 mg niacynamidu (277 % zalecanego dziennego spożycia określonego przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 października 2007 r., w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Nie należy podawać dzieciom poniżej 10 roku życia.  nie zawiera kazeiny, glutenu, drożdży.
Zawiera laktozę.
Dla diabetyków: 1 kapsułka odpowiada 0,01 BE.

  • W opakowaniu: 
  • 180 tabl.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 • WITAMINA B12 MSE MAX + WITAMINA B6 + BIOTYNA + KWAS FOLIOWY WITAMINA B12 METYLOKOBALAMINA AKTYWNA FORMA WITAMINY B12

  WITAMINA B12 MSE MAX + WITAMINA B6 + BIOTYNA + KWAS FOLIOWY WITAMINA B12 METYLOKOBALAMINA AKTYWNA FORMA WITAMINY B12

  Witaminy B12, B6 jak również biotyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. W szczególności witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, biotyna makroskładników odżywczych, a folian
  158,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.
 • CITROKAP EKSTRAKT Z PESTEK GREJPFRUTA 50ML

  CITROKAP EKSTRAKT Z PESTEK GREJPFRUTA 50ML

  Citrokap ekstrakt z pestek grejpfruta, całkowicie naturalny, zawierający wyciąg z pestek grejpfruta, bogaty w naturalne bioflawonoidy i witaminę C. Wyciąg z grejpfruta ma silne działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Polecany w
  39,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.
 • ENZOMEGA MSE KWASY NNKT OMEGA 3 DHA EPA WITAMINA E 60 kaps

  ENZOMEGA MSE KWASY NNKT OMEGA 3 DHA EPA WITAMINA E 60 kaps

  EnzOmega MSE , zawiera koncentrat oleju rybnego pozyskiwanego z małych ryb dalekomorskich i dzięki temu wykazuje najwyższy poziom czystości.W przeciwieństwie do olejów rybnych pochodzących z ryb hodowlanych kapsułki EnzOmega®MSE są wolne od antybiotyków,
  119,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.