loadingimg

Wczytuję dane...
MANGAN MSE 120 TABL. MANGAN ZE SPIRULINY DR ENZMANN
  •  
  •  
Cena:122,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Mito Pharma
 • Model: MT25
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Dlaczego Mangan dwuwartościowy MSE?
Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem preparatów mitochondrialnych w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe.
100 % naturalny preparat Mangan dwuwartościowy MSE- to mangan pozyskany z mikroalgi spiruliny platensis i uzupełniony o jej właściwości.
Mangan dwuwartościowy MSE jest bardzo dobrze tolerowany, nie zawiera drożdży, żelatyny, kazeiny, laktozy, glutenu, soi i barwników.
Mangan dwuwartościowy MSE ma najwyższą gwarantowana skuteczność wchłaniania
Algi zawarte w preparacie nie są pozyskiwane z morza lecz z jezior sodowych- dzięki temu są ubogie w jod i odpowiednie dla osób wrażliwych na ten pierwiastek.
Polecany weganom i wegatarianom
Najwyższy stopień czystości i dobra przyswajalność gwarantowane przez Niemieckie Laboratorium MSE i zespół badawczy dr Franza Enzmanna.
preparat produkowany zgodnie z GMP- stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.
Mangan dwuwartościowy MSE
Mangan dwuwartościowy MSE jest związany organicznie przez aminokwasy (cegiełki budulcowe białka) histydynę i cysteinę z mikroalgą spiruliną platensis. Aby poprawić przyswajanie dwuwartościowego manganu wybrano jego organiczną formę z mikroalgi spiruliny platensis. Tabletki prasowane są z wysuszonych alg. Dzięki temu Mangan dwuwartościowy MSE jest czysto naturalnym, roślinnym suplementem diety o podwyższonej zawartości manganu oraz wzbogaconym o ponad 50 różnorodnych naturalnych składników mikroalgi spiruliny platensis. Mangan dwuwartościowy MSE to preparat naturalny o najwyższej jakości, czystości i biodostępności.

Właściwości manganu:
Mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
Mangan przyczynia się do utrzymania zdrowych kości
Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych
Mangan pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
Mikroalga Spirulina platensis MSE
Mikroalgi Spirulina platensis są uważane przez specjalistów do spraw żywienia za wysokowartościowy składnik pożywienia. Znane są ze swojego szerokiego spektrum zawartości makro- i mikroskładników odżywczych; takich jak: białko (do 65%), witaminy (przede wszystkim witamina B12), składniki mineralne i pierwiastki śladowe; jak chlorofil. Ponieważ spirulina platensis MSE pozyskiwana jest z jezior sodowych, a nie z mórz, jest ona uboga w jod i tym samym odpowiednia dla osób wrażliwych na jod. Dla polepszenia absorbcji niektórych pierwiastków śladowych dodaje się kultury spiruliny i tym samym wiąże je biologicznie. Preparat MANGAN II MSE jest biologicznie związany ze spiruliną platensis.

Jedna tabletka MANGANU II MSE zawiera 500 mg spiruliny platensis w skład której wchodzi:

1 mg organicznego manganu II
60-65% (300-325mg) białka roślinnego
około 14% (70 mg) węglowodanów
3,5 – 6,5 % ( 17,5 -32,5 mg) tłuszczów
do 7% (35mg) składników mineralnych
witaminy
pierwiastki śladowe
chlorofil

  • W opakowaniu: 
  • 120 kapsułek