loadingimg

Wczytuję dane...
KWAS ALFA-LIPONOWY 60 KAPSUŁEK ALPHA-LIPONSAURE WITAMINA C
  •  
  •  
Cena:129,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: LongLife
 • Model: LL1
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Kwas Alfa-liponowy 60 kapsułek

Dystrybutor: LongLife

Zawartość składników w dziennej porcji produktu

Substancje czynne 1 kapsułka %ZDS1
kwas alfa-liponowy 250 mg
witamina C 40 mg 50
1) wartość procentowa zalecanego dziennego spożycia zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1169/2011

Skład: kwas alfa-liponowy, składniki otoczki kapsułki: hydroksypropyloceluloza, kwas L-askorbinowy, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.

Zalecane dzienne spożycie

Stosować 1 kapsułkę dziennie 30 minut przed posiłkiem popijając dużą ilością wody, o ile nie zalecono inaczej.

Uwaga

Optymalna biodostępność preparatu występuje przy spożywaniu na pusty żołądek. Jednoczesne przyjmowanie produktów mlecznych, wapnia, żelaza, magnezu, manganu i cynku może zmniejszyć wchłanianie kwasu alfa-liponowego.

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu chłodnym. Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Kwas alfa liponowy 60 kapsułek

Kwas alfa-liponowy (kwas tiooktanowy) jest naturalnie występującą w organizmie substancją witaminopodobną, która jako ważny koenzym uczestniczy w wielu enzymatycznych reakcjach metabolicznych. Dzięki swoim właściwościom hydro- i lipofilowym kwas alfa-liponowy posiada szeroki zakres działania fizjologicznego w organizmie. Co więcej, cena kwasu alfa-liponowego nie jest wysoka, dlatego też jego zakup jest korzystną inwestycją w zdrowie każdego człowieka.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, dziąseł, zębów, kości i chrząstki. Zwiększa także wchłanianie żelaza, pomaga w regeneracji zredukowanych postaci witaminy E i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Witamina C pomaga poza tym w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego oraz w utrzymaniu właściwych funkcji psychologicznych. Dodatkowo, zmniejsza także uczucie zmęczenia i znużenia. Każdą osobę zainteresowaną nabyciem kwasu alfa liponowego 60 kapsułek serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Niniejszy produkt:
może być bez przeszkód spożywany przez wegan lub wegetarian
to najwyższej jakości synergistyczne połączenie mikroskładników odżywczych celem właściwego uzupełnienia codziennej diety
zawiera wysokiej jakości substancje naturalne bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów
jest hipoalergiczny, nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.
Kwas alfa liponowy (ALA) jest coraz bardziej popularny, głównie przez wzgląd na pozytywne oddziaływanie na organizm każdego człowieka. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz, zwalczający wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne m.in. za uczucie zmęczenia oraz powstawanie rakowych komórek. Mimo, iż znajduje się w ciele każdego człowieka, to organizm może wytwarzać go jedynie w niewielkich, często zbyt małych ilościach. Dlatego właśnie każda osoba powinna dostarczać go do organizmu w postaci kwasu alfa liponowego w 60 kaspułkach.

Kwas alfa liponowy – dawkowanie

Dzienne spożywanie kwasu alfa liponowego w 60 kapsułkach nie powinno przekraczać 150 mg. Warto jednak zaznaczyć, iż dawka dla osób chorych lub też czynnie uprawiających sport może być nieco wyższa. Preparat ten nie wykazuje działań niepożądanych, natomiast w przypadku jego przedawkowania mogą pojawić się wyłącznie problemy żołądkowe lub też niewielka wysypka. Wówczas zalecane jest oczywiście zmniejszenie dawki lub też chwilowe zaprzestanie stosowania kapsułek. Każdą osobę zainteresowaną nabyciem tego preparatu, serdecznie zachęcamy do zakupów. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light®

wyprodukowany w Niemczech, posiada certyfikat ISO-9001:2008.


Uwaga: Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia. Suplementy diety oraz dietetyczne środki spożywcze nie mogą być stosowane jako substytuty (zamienniki) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

*Opis pochodzi ze strony dystrybutora:

http://longlifefoundation.pl/witaminy/62-kwas-alfa-liponowy-60kaps-.html

  • W opakowaniu: 
  • 60 kapsułek