loadingimg

Wczytuję dane...
QUINOMIT®Q10 FLUID NAJBARDZIEJ AKTYWNA FORMA KOENZYMU Q10 NA ŚWIECIE. CZYSTOŚĆ 99,8% 50 ML
  •  
  •  
Cena:510,00 PLN
Wysyłka gratis!
 • Producent: Mito Pharma
 • Model: MT15
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Dlaczego Quinomit®Q10 fluid?
Należy do najlepszych na świecie form koenzymu Q10.
Charakteryzuje się najwyższą przyswajalnością na poziomie aż 60%
Jest 8-krotnie bardziej skuteczny od kapsułki, tabletki, czy proszku.
Jest najbardziej zaawansowaną naukowo i technologicznie formą płynną koenzymu Q10 w postaci nanocząsteczek ( nanoubichinolu).
Koenzym Q10 zawarty w preparacie pozyskiwany jest przy użyciu naturalnego procesu fermentacji, w 100 % naturalny i identyczny z tym produkowanym przez ludzki organizm
Dzięki swojej płynnej formie QuinoMit®Q10 fluid jest natychmiast przyswajalny bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej.
Forma płynna daje możliwość aplikowania preparatu osobom mającym problem z połykaniem.
Forma aktywna preparatu do pełnego wykorzystania przez organizm nie potrzebuje już odpowiedniego poziomu cynku i selenu.
W badaniach oraz w ramach medycyny mitochondrialnej korzysta się wyłącznie z Koenzymu Q10 o najwyższej czystości.
Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony za pomocą chromatografii cieczowej, dzięki czemu uzyskano najwyższy stopień czystości 99,8%.
Preparat nie zawiera: barwników, środków konserwujących, kazeiny, laktozy, glutenu, drożdży oraz sztucznych emulgatorów.
Preparat produkowany zgodnie z GMP- stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.
Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem preparatów mitochondrialnych w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe.

QuinoMit®Q10 fluid
Preparat QuinoMit®Q10 fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10. Efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr F. Enzmanna.Dzięki zastosowaniu nanotechnologii mikroskopijnie małe cząsteczki są doskonale przyswajalne i całkowicie wykorzystywane przez organizm.

To opatentowany preparat zawierający aktywną (zredukowaną), płynną formę koenzymu Q10 w postaci nanocząsteczek (nanochinol), niacynamid (B3) oraz glicerynę.

Dzięki takiej postaci nanochinol wchłania się doskonale przez śluzówkę jamy ustnej, jest natychmiast przyswajalny i całkowicie wykorzystywany przez organizm.

Badania wykazały, że ubichinol (forma aktywna koenzymu Q10) w porównaniu zubichinonem (formą utlenioną) jest 8 –krotnie lepiej przyswajalna.

To oznacza, że koenzym Q10 dostarczony do organizmu w formie aktywnej
(w przeciwieństwie do formy utlenionej) nie musi już ulec przekształceniu, by móc spełniać swoje zadania. Dodatkowo forma nano (nanoubichinolu) jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do mitochondriów komórek.

Dzięki licznym badaniom naukowym oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji udało się stworzyć niespotykaną dotychczas biodostępność wynoszącą aż 60%. Oznacza to, iż przyswajalność w porównaniu do tradycyjnych form (proszek, kapsułka) wzrosła 8-krotnie.

Jedna dawka w postaci ultra małych nanocząsteczek QuinoMit®Q10 fluid 8,4mg Q10.

Jakość i bezpieczeństwo
QuinoMit®Q10 fluid zawiera czysty biologicznie, pozyskany z drożdży piekarskich (bez zastosowania inżynierii genetycznej) koenzym Q10, który dokładnie odpowiada temu produkowanemu przez nasz organizm.Nie wykazuje on obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów, fungicydów.

Jest oczyszczony za pomocą chromatografii cieczowej, dzięki czemu preparat QuinoMit®Q10 fluid zawiera nanokoenzym Q10 o najwyższym stopniu czystości: 99,8 %.

  • W opakowaniu: 
  • 50 ml.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 • WITAMINA C MSE MATRIX NATURALNA WITAMINA C LEWOSKRĘTNA WITAMINA C 180 TABLETEK

  WITAMINA C MSE MATRIX NATURALNA WITAMINA C LEWOSKRĘTNA WITAMINA C 180 TABLETEK

  Witamina C MSE Matrix, dzięki swoim szczególnym właściwościom, zalecana jest na noc. Witamina C o budowie matrycowej zażyta przed snem gwarantuje utrzymanie stałego stężenia witaminy C aż do rana. Taka forma witaminy C chroni również żołądek i nerki, pon
  139,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.