loadingimg

Wczytuję dane...
L-KARNITYNA MSE 90 KAPSUŁEK
  •  
  •  
Cena:149,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Mito Pharma
 • Model: MT28
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

L-Karnityna MSE 90 kapsułek

Dystrybutor: Mito Pharma

Dlaczego karnityna w postaci winianu?
L-KARNITYNA MSE 333,33 mg - to karnityna w formie lewoskrętnej, w postaci winianu - identyczna z substancją produkowaną przez ludzki organizm.

Tylko taka postać karnityny wywiera działanie biologiczne, dlatego w tej postaci powinna być obecna w codziennej diecie lub podawana jako suplement.

Postać winianiu l-karnityny gwarantuje najlepszą przyswajalność oraz natychmiastowe wysycenie organizmu.

Winian hamuje wiązanie kwasów tłuszczowych w cząsteczki tłuszczów zapasowych, w komórkach tłuszczowych. Dzięki niemu więcej uwolnionych z komórek tłuszczowych kwasów tłuszczowych może zostać związanych i spalonych w tkance mięśniowej.

Właściwości karnityny
Karnityna jest substancją witaminopodobną, spokrewnioną z witaminami z grupy B. Jest syntetyzowana z dwóch aminokwasów lizyny i metioniny, przede wszystkim: w wątrobie, nerkach i mózgu.

Może być syntetyzowana tylko wtedy, gdy nasz organizm posiada wystarczająca ilość żelaza, witaminy C, witaminy B3 i witaminy B6.

Główną funkcją L- karnityny jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Molekuły kwasów tłuszczowych nie przedostaną się przez błonę mitochondrialną bez jej obecności.

Niedobór karnityny prowadzi do obniżenia ich stężenia w mitochondriach, co w konsekwencji prowadzi do spadku produkcji energii. Karnityna jest również odpowiedzialna za usuwanie toksycznych metabolitów z mitochondriów i komórek.

Przeznaczenie produktu
Karnityna zaliczana jest do substancji mitotropowych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być traktowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zdrowo się odżywiać.

Skład i sposób użycia
Składniki:
substancja czynna: winian l-karnityny (500 mg); w tym każda kapsułka zawiera l- karnitynę ( 333, 33 mg), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna (10,6 mg), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego) (7,5 mg).
substancja powlekająca: żelatyna (otoczka kapsułki) (96 mg)

Sposób użycia i dawkowanie: 3 x 1 kapsułka dziennie. Popijać wystarczającą ilością wody. Maksymalne dawkowanie: 3 kapsułki 1.000 mg

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.
Nie zawiera kazeiny, laktozy, glutenu, soi, drożdży, barwników, środków słodzących. Nie zawiera oznaczenia BE.

Czystość i jakość preparatu
Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach. Jedynie tak przygotowane substancje mogą w wystarczającej ilości trafić bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami.

Niemieckie Laboratorium MSE dr Franz Enzmann, w oparciu o 40 lat badań, gwarantuje nam zachowanie stałości składu i najwyższej czystości preparatów.

  • W opakowaniu: 
  • 90 kapsułek
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...