loadingimg

Wczytuję dane...
MASTIHA (MASTYKS) 100% KAPSUŁKI CHIOS MASTIHA ŻYWICA Z DRZEWA PISTACJI KLEISTEJ PISTACIA LANTISCUS CHIA 90 kapsułek
  •  
  •  
Cena:155,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Model: IMC4
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Mastiha (Mastyks) 100% kapsułki

index: IMC4

CO TO JEST?

Chios Mastiha to niezwykły dar natury stanowiący niematerialne dziedzictwo kulturowe ludzkości według UNESCO. Żywica z drzewa pistacji kleistej to naturalny surowiec wykorzystany do produkcji suplementów. Pozyskiwany w tradycyjny sposób od tysięcy lat w jednym, wyjątkowym miejscu na ziemi- południowej części greckiej wyspy Chios.

Art of Nature to pierwszy farmaceutyczny produkt przeznaczony do wsparcia układu trawiennego – zgodnie z EFSA – European Food Safety Authority, na bazie najwyżej jakości i czystości Mastiha. Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne i przeciwcukrzycowe.

DLA KOGO JEST MASTIHA?

Mastiha Chios ma potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi pozytywne działanie na układ trawienny. Jest przeznaczona dla osób, które borykają się z:

chorobą Leśniowskiego-Crohna
bakterią Helicobacter Pylori
refluksem
dbają o profilaktykę wrzodową
mają problemy z trawieniem
odczuwają częste bóle żołądka
CZYM WYRÓŻNIA SIĘ MASTIHA?

- Pierwszy medyczny produkt stworzony bezpośrednio przez Stowarzyszenie Sadowników Mastiha Chios

- Jest Tradycyjnym Lekiem Ziołowym stosowanym w objawowym leczeniu chorób i zaburzeń pracy górnej części przewodu pokarmowego, według Europejskiej Agencji Leków (EMA).

- Zgodnie z oświadczeniem EFSA – Europejskim Urzędem ds. Bezpieczeństwa Żywności – Mastiha Chios przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowo-trawiennego

- Działanie Mastiha w odniesieniu do zwalczania bakterii Helicobacter Pylori czy redukcji objawów choroby Crohna oraz poprawy funkcjonowania została poddana licznym badaniom klinicznym, które jednoznacznie potwierdzają jej pozytywne działanie.

JAK STOSOWAĆ?

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1g Mastiha dziennie. (oświadczenie zdrowotne EFSA)

W przypadku kapsułek 100% Mastiha odpowiednie będzie przyjmowanie 3 kapsułek dziennie, przed posiłkiem, przez okres 3-4 tygodni.

Składniki: Chios Mastiha żywica z drzewa pistacji kleistej (Pistacia Lantiscus var. chia) proszek, hypromeloza roślinna (otoczka kapsułki).

Suplement diety

Zawartość opakowania: 90 kapsułek

Produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegetarian.

Więcej informacji na stronie dystrybutora:

https://gshpolska.pl/content/19-badania

  • W opakowaniu: 
  • 90 kapsułek