loadingimg

Wczytuję dane...
DERMESA PŁYN NA PĘKAJĄCĄ SKÓRĘ STÓP I RĄK 65 ml.
  •  
  •  
Cena:24,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Model: DB1
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Dermesa płyn na pękającą skórę stóp i rąk.

Pękające pięty, sucha skóra rąk to dolegliwości, które do niedawna trudno było szybko i skutecznie zlikwidować.

Sięgając tradycji, wykorzystaliśmy zioła, aby stworzyć prawdziwy w 100% naturalny produkt likwidujący problem suchych, pękających pięt oraz rąk. Do tej pory osoby borykające się z tą częstą dolegliwością były skazane na typowe chemiczne produkty w postaci kremu, które były tłuste nie dając praktycznie żadnego efektu (często po pierwszym umyciu ręce czy stopy momentalnie stawały się szorstkie). W dobie wszechobecnej chemii niszczącej skórę większość społeczństwa ma obecnie suche, szorstkie i coraz częście mocno popękane dłonie (często też pięty). Wiele osób po wypróbowaniu kolejnych kremów poddało się widząc brak ich skuteczności.

Używasz kremu do stóp - jest tłusty i tylko wygładza pęknięcia ?

Krem jest najprostszą formą "preparatów" na tego typu dolegliwości. Zawiera około 80% wody resztę stanowią emulgatory, barwniki, sztuczne aromaty a jedynie ułamek procenta to substancja czynna mająca poprawiać kondycje skóry - zazwyczaj są mało skuteczne i tłuste.

Naturalna forma płynu sprawia, że jest bardziej skuteczny i szybszy w działaniu niż zwykły krem (naturalne związki roślinne mogą szybciej wniknąć w głąb skóry przyspieszając proces regeneracji).

Natychmiastowa ulga gdy masz suchą skórę rąk lub pękające pięty

Dermesa jest nietłusta, 100% naturalna, szybko się wchłania i przede wszystkim bardzo skuteczna - regeneruje nawet najgłębsze pęknięcia 3-10 dni na gładko!!!. Ma postać płynną - nie kremu, gdyż zastosowane są tu tylko naturalne składniki, Dermesa, na pękające pięty

Rewelacyjnie skuteczny w codziennej pielęgnacji rąk, stóp, łokci, kolan.

Bez problemów utrzymasz piękne dłonie nawet przy pracy z detergentami, smarami, ziemią a nawet wapnem.

Dla osób które w swojej pracy muszą bardzo często myć dłonie przez co w kontakcie z chemią skóra rąk staje się sucha lub nawet pęka (np. lekarze, pielęgniarki itd.)

Dla mężczyzn:gdy masz kontakt ze smarami, olejami, a także w budownictwie, remontach przy kontakcie z wapnem oraz różnego rodzaju zaprawami, które szybko niszczą skórę rąk. Ceniony także w pracach ogrodniczych i rolniczych.

Dzięki właściwościom nawilżającym i regenerujacym doskonale sprawdza się przy nadmiernym opaleniu- skóra przestaje piec, jest dobrze nawilżona a także w bardzo dużym stopniu zapobiega jej "schodzeniu".

W naszym kosmetyku działają zioła wnikają głęboko w suchą skórę, nawilżają i regenerują ją, dzięki czemu uzyskujesz trwałe efekty (większość kosmetyków tylko natłuszcza skórę przez co po umyciu znowu jest sucha). Tu nie musisz za każdym razem smarować rąk czy stóp po umyciu. Wystarczy, że będziesz postępować jak w opisie poniżej lub informacji zawartej na opakowaniu.

Jest to produkt naturalny, ziołowy - nie tylko z nazwy ale i zawartości.

Kosmetyk przebadany dermatologicznie i chroniony patentem.
Zarejestrowany w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach Wprowadzonych do Obrotu (nr rej. RK/99812/2004)

100% naturalny, bez sztucznych konserwantów, barwników, emulgatorów, aromatów.

Gdy skóra na Twoich dłoniach jest lekko sucha wystarczy, nawilżać raz dziennie ew. 2 x dziennie.

Gdy Twoja skóra jest sucha, szorstka, zniszczona:
- rozprowadź płyn na czystej skórze, odczekaj aż się wchłonie i rozprowadź jeszcze raz. Tą czynność powtarzaj 1-2 razy dziennie do czasu, aż skóra stanie się gładka. Potem dostosuj dawkowanie do własnych potrzeb.

Gdy Twoja skóra jest bardzo sucha, pękająca lub zrogowaciała:
- Wieczorem: rozprowadź płyn na czystej skórze, odczekaj aż się wchłonie, rozprowadź jeszcze raz, ponownie odczekaj aż się wchłonie i rozprowadź trzeci a nawet czwarty raz!
- Rano: rozprowadź raz- dwa razy płyn na czystej skórze.

Czynności tą powtarzaj do czasu zregenerowania skóry. Gdy będzie gładka i miękka dostosujesz intensywność do własnych potrzeb. Dermesy będziesz używać tylko dla podtrzymania efektu (raz dziennie, raz na dwa dni- w zależności od Twojej skóry)

  • W opakowaniu: 
  • 65 ml.