loadingimg

Wczytuję dane...
SYK-2 APARAT DO OCZYSZCZANIA ORGANIZMU
  •  
  •  
Cena:1510,00 PLN
Wysyłka gratis!
 • Producent: Ion Detox
 • Model: FF6a
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Syk-2 aparat do oczyszczania organizmu z podczerwienią i masażem prądami niskiej częstotliwości.
Produkcja - Ion DetoxSYK-2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych konstrukcyjnie i technologicznie aparatów. Można jednocześnie wykonywać na nim trzy różnego rodzaju zabiegi:
1.-głębokie jonowe oczyszczanie organizmu (Ion Cleanse) z metali ciężkich, toksyn, fosforanów, innych zanieczyszczeń i przywrócenia mu optymalnej równowagi energetycznej.
2.-masaż ciała i stóp prądami o niskiej częstotliwości (Massage)
3.-zabiegi promieniami podczerwonymi (Far Infared Ray)

Aparat posiada pięć programów oczyszczania, które sterują zmodulowanym prądem zmiennej biegunowości. Programy te sterują jonizacją wody (poprzez jonizator) i ruchem ładunków w naszym organiżmie. Konsekwencją czego jest stymulacja komórek do naturalnego oczyszczania się z metali cięzkich, złógów, fosforanów i innych szkodliwych substancji. Programy wykorzystuje się w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Do zabiegu służy pas zawierający aktywny węgiel z bambusa emitujacy głeboką podczerwień w trzech zakresach temperatury. Pas ten wspomagaja oczyszczanie stymulując komórki do rozszerzania. Leczenie ciepłem wykorzystywane jest w wielu przypadkach w celu: zmniejszenia bólu, poprawy miejscowego krążenia krwi, szybszego gojenia się ran, a nawet terapii niektórych stanów zapalnych występujących zarówno miejscowo jak i ogólnie.

Energia promieni podczerwonych jest w 100% bezpieczna dla organizmu ludzkiego i jej dobroczynne działanie na nasze ciało jest od dawna wykorzystywane we wspomaganiu leczenia przez lekarzy, masażystów, kręgarzy, w gabinetach fizykoterapii itp. Terapia podczerwienią daje największe efekty przy schorzeniach reumatycznych, artretyzmie, bólach mięśniowych, zakwasach, urazach ścięgien i wiązadeł stawów, stymuluje komórki do regeneracji poprzez polepszenie krążenie krwi co w efekcie w znacznym stopniu łagodzi bóle.

Promienie te są szeroko wykorzystywane przez NASA na promach podczas wypraw kosmicznych.

Aparat zapakowany jest w bardzo estetycze pudełko, umożliwiające łatwe jego przenoszenie.- Aparat posiada obszerną instrukcję obsługi w języku polskim na płycie CD, zawiera ona również wiele bardzo cennych informacji na temat zabiegów "Ion Detox"

- Objęty jest 12 miesięczną pisemną gwarancją, a nastepnie 24 miesięcznym serwisem pogwarancyjny

- Aparaty wykonane są zgodnie z obowiązujacymi w Unii Europejskiej przepisami bezpieczeństwa i posiadają wymagane w niej certyfikaty CE i RoHS

  • W opakowaniu: 
  • 1 szt.