loadingimg

Wczytuję dane...
GRAVIOLA - SOK Z MIĄŻSZEM 100% 500ML
  •  
  •  
Cena:47,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Owoce z dżungli
 • Model: MX2
 • Realizacja zamówienia: 1-3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

100% Sok z miąższem z owoców Gravioli.
Producent: Owoce z dżungli.

Graviola, inaczej Guanabana lub Flaszowiec Miękkociernisty, pochodzi z tropikalnych regionów Ameryki Południowej. Obecnie Guanabana uprawiana jest od Meksyku i Florydę przez Wyspy Karaibskie przez Brazylię, Kolumbię aż do północnych regionów Argentyny. Roślinę można spotkać również w Afryce, południowo-wschodniej Azji, Australii a nawet w Izraelu.

Graviola jest niewielkim drzewem, które dorasta maksymalnie do 7-10 m lub często jest dużym krzakiem. Jest rośliną wiecznie zieloną, z dużymi liśćmi naprzemianległymi, które mają nieprzyjemny zapach. Owoc Gravioli jest jednym z największych wśród owoców egzotycznych i często kształtem przypomina serce. Gdy dojrzeje dorasta do 10-30 cm długości i 15 cm szerokości, a waży od 1,5 do 6,5 kg. Graviola ma miękką skórkę, która w smaku jest gorzka i niejadalna. Pokryta jest niewielkimi lekko zakrzywionymi kolcami, które sa miękkie i elastyczne. Skórka jest ciemnozielona gdy jest niedojrzała, staje się miękka i żółtozielona gdy dojrzeje.

Miąższ Gravioli podzielony jest na soczyste, włókniste segmenty, w których można znaleźć czarne, twarde pestki (do 2 cm wielkości). Miąższ jest biały lub lekko kremowy i łatwo oddzielić go od skórki gdy owoc jest dojrzały.

Sok z gravioli ma jasny biało-kremowy kolor. Graviola smakuje wyjątkowo, ma niepowtarzalny zapach i smak. Niektórzy porównują go do ananasa z lekko kwaskowatą i piżmową nutą. Jednak wydaje się bezpodstawne porównanie smaku Gravioli do innych owoców, jest to po prostu wyjątkowy i egzotyczny owoc – tak smakują tropiki.

100% sok z miąższem bez dodatku cukru z owoców Gravioli, bardzo gęsty, pasteryzowany, nieklarowany.

Skład : 100% Graviola z miąższem.
BEZ DODATKU CUKRÓW, ZAWIERA NATURALNIE WYSTĘPUJĄCE CUKRY

Graviola / Guanabana wykazuje działanie :

antynowotworowe – anihiluje komórki nowotworowe (wszystkie rodzaje) nie uszkadzając zdrowych komórek
anty-mutageniczne
przeciwwirusowe
szerokie spektrum działania w leczeniu przeciwbakteryjnym oraz przeciwgrzybicznym, wewnętrzne jak i zewnętrzne
przeciw-pasożytnicze
hipotensyjne (obniża ciśnienie krwi), rozszerza naczynia krwionośne
antydepresyjne, obniża stres i zaburzenia nerwowe
zmniejszające gorączkę

Sposób użycia: 50 ml dziennie z wodą.
Gravioli nie powinny spożywać osoby przyjmujące leki obniżające ciśnienie, kobiety w ciąży oraz nie należy łączyć z lekami (suplementami) polepszające ATP (adenozynotrifosforanu) jak np. Koenzym Q10. Należy pamiętać o uzupełnianiu flory bakteryjnej, ponieważ długotrwałe spożywanie Gravioli może powodować wyjałowienie naszego układu pokarmowego.

  • W opakowaniu: 
  • 500 ml.