loadingimg

Wczytuję dane...
BIOLOGICZNIE AKTYWNY OLEJ LNIANY Z KAPSAICYNĄ KAPSALEN , ZIMNOTŁOCZONY NIEOCZYSZCZONY
  •  
  •  
Cena:39,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Revitalen
 • Model: ZPO10
 • Realizacja zamówienia: 1-3 dni

średnia: 4.3  ocen: 3
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Kapsalen - Budwigowy Olej Lniany z kapsaicyną 10 stopniowy.
Produkcja - Revitalen.

Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen jest ZIMNOTŁOCZONY, NIEOCZYSZCZONY, BIOLOGICZNIE AKTYWNY.

Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen jest produkowany w unikalnej technologii na zimno, gdzie zaraz po wytłoczeniu spływa do chłodni i naturalnie sedymentuje w szczelnych pojemnikach. Sprzedaż i przechowywanie odbywa się wyłącznie z lodówek – stąd nazwa 10 stopniowy. Stała kontrola nad procesami tłoczenia, sedymentacji, dystrybucji zapewnia mu najwyższą jakość charakteryzującą się biologiczną aktywnością zawartych w nim NNKT - Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Kwasów tych organizm nie wytwarza i muszą być dostarczone wraz z pożywieniem, gdyż są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kwasy te w połączeniu z kapsaicyną wpływają korzystnie na wiele jednostek chorobowych.

Zastosowanie:
Olej lniany z kapsaicyną Kapsalen jest szczególnie zalecany w celu uzupełnienia kwasów tłuszczowych omega -3 w diecie. KAPSAICYNA znajdująca się w ostrej papryce ma szerokie oddziaływanie zdrowotne. Olej lniany z KAPSAICYNĄ jest wykorzystywany w kuracjach wspomagających redukcję masy ciała oraz jako produkt wspomagający terapię w chorobach nowotworowych, a przede wszystkim jako naturalny, wysokiej jakości produkt spożywczy do wielu potraw podnosząc ich walory smakowe.

Sposób użycia:
Stosować tylko na zimno, nie podgrzewać i nie smażyć na nim potraw. Jako produkt spożywczy używać w niewielkiej ilości, ze względu na bardzo ostry smak do różnych potraw: kasz, ziemniaków, past serowych, past kanapkowych, sałatek, sałat, surówek, sosów, dresingów, majonezów domowych i innych potraw.

Kapsalen - Olej lniany z kapsaicyną do bezpośredniego spożycia przed posiłkiem 3-5 razy dziennie łyżeczkę od herbaty (ok. 5 gramów), popijać mlekiem lub śmietanką.

Ważne!
Ostry smak redukuje mleko, śmietanka, lub masło ponieważ kapsaicyna jest rozpuszczalna w tłuszczach, a nie rozpuszcza się w wodzie.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze 5-10 st.C, w szczelnie zamkniętych ciemnych oryginalnych butelkach. Chronić przed źródłem światła.


Uwaga:
W trosce o jakość dostarczanego produktu
Olej Lniany z Kapsaicyną - Kapsalen wysyłamy tylko kurierem
od poniedziałku do czwartku.

Czas dostawy : 1-5 dni

  • W opakowaniu: 
  • 500 ml.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 • Dr Gaja - Sok z Noni BIO ( op. 500ml )

  Dr Gaja - Sok z Noni BIO ( op. 500ml )

  BIO Sok z noni 100% z upraw ekologicznych. Organiczny sok wytwarzany z owoców Morinda citrifolia, zwanych potocznie noni, które rosną wyłącznie na nieskazitelnie czystych terytoriach. Sok dr Gaja powstał w procesie delikatnego przetwarzania dojrzałych owo
  36,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.