loadingimg

Wczytuję dane...
FORTE WITAMINA K2 MK-7 PLUS D3 60 KAPSUŁEK
  •  
  •  
Cena:65,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Medicaline
 • Model: MC28
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 5.0  ocen: 2
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Witamina K2 - MK7 + D3 2000 Aliness

Producent: Medicaline

Witamina K2 - MK7 200mcg = 250% RWS

Witamina D3 50mcg (2000 j.m.) 1000% RWS

*RWS Dzienna referencyjna wartość spożycia

Witamina K2 występuje w wysokim stężeniu w natto - tradycyjnej japońskiej potrawie. Jest początkowo transportowana do wątroby, a następnie do kości i ścian naczyń tętniczych, gdzie może gromadzić się ze względu na jej lepszą biodostępność i dłuższy okres półtrwania, dzięki czemu odgrywa ważną rolę w budowaniu i utrzymaniu mocnych kości, a także hamowaniu złogów wapnia w tętnicach.

Najnowsze badania dowodzą, że wapń (zarówno z suplementów diety jak i żywności) bez obecności witaminy K2 nie jest transportowany do kości. Należy pamiętać, iż nadmiar wapnia powoduje miażdżycę w organizmie. Ta zaś prowadzi do nadciśnienia.

Witamina K2 w opatentowanej postaci VitaMK7® to jedno z nielicznych źródeł w 100% naturalnej witaminy K2, bardzo dobrze przyswajalnej , przebadanej oraz o udokumentowanym działaniu zaopiniowanym przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności).

Witamina D3:

-wspiera prawidłową odporność organizmu.

-wpływa korzystnie na wchłanianie wapnia i fosforu.

-przyczynia się do prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

-przyczynia się do prawidłowej budowy zębów.

-wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

-przyczynia się do prawidłowej budowy kości.

SKŁAD: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, witamina K2(Vita MK7), witamina D3 (cholekalcyferol), Otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol, woda, barwniki: E171 - dwutlenek tytanu.

ZALECANE SPOŻYCIE: Jedna kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia


PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią, Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

  • W opakowaniu: 
  • 60 kapsułek
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...