ORGANICZNE MINERAŁY Z MORZA MARTWEGO DLA ZDROWIA

MORZE MARTWE – choć jego nazwa wskazuje inaczej, nie jest tak naprawdę morzem. To liczące ok. 3 mln. lat bezodpływowe słone jezioro i jedno z pierwszych na świecie uzdrowisk.

Co sprawia, że jest tak wyjątkowe:

 • unikalny skład mineralny wody i błota, Zawiera 26 minerałów, m.in. potas, magnez, cynk, wapno, chrom, żelazo, chlorki, lit, brom, fosfor, jod i inne, z których 12 nie występuje w żadnych innych naturalnych wodach na świecie.
 • gorące źródła siarkowe występujące wzdłuż wybrzeża są wykorzystywane do leczenia chorób skóry i stawów.
 • właściwości wody i błota, w połączeniu z suchym klimatem, bardzo niską zawartością pyłków i innych alergenów w atmosferze, niski poziom promieniowania UV, dają świetne rezultaty leczenia chorych na reumatyzm, astmę, alergię, zmian łuszczycowych, egzem, wygładzając i ujędrniając skórę.

 

10 powodów, dla których warto wybrać preparaty od Biofarmacja Polska:
 1. Naturalne – używane surowce są w 100% naturalne i pochodzą z jednego z najbogatszych źródeł mineralnych na świecie- z wód Morza Martwego.
 2. Najwyższa biodostępność – minerały w formie cytrynianów pochodzenia organicznego, powstałe w naturze, a nie w laboratorium, postać najlepiej wchłaniana i przyswajana przez ludzki organizm.
 3. Neutralny, lekko cytrynowy smak, bez sztucznych substancji słodzących i smakowych, bez wzmacniaczu smaku, bez substancji poprawiających rozpuszczanie i musujących.
 4. Bezpieczne – mogą przyjmować alergicy, kobiety w ciąży i matki karmiące, dzieci od drugiego roku życia, gdyż preparaty te spełniają wszelkie wymogi i posiadają certyfikaty.
 5. Wygodna forma proszku – można dodać do posiłków, rozpuścić w wodzie, soku, koktajlu, smoothie.
 6. Naturalny jasny kolor proszku – bez żadnych sztucznych barwników czy wybielaczy.
 7. Nie zawierają żadnych dodatkowych substancji technologicznych – wykorzystywanych w procesie kapsułkowania czy tabletkowania, substancji poprawiających poślizg w maszynie, czy zbrylających, ułatwiających umieszczenie substancji w kapsułce.
 8. Nie zawierają żadnych konserwantów, GMO, glutenu, innych alergenów.
 9. Nie mają żelatynowych osłonek – mogą być stosowane przez wegan i wegetarian.
 10. Są zapakowane w warunkach sterylnych w atestowany papier – który jest materiałem biodegradowalnym i podlegającym recyclingowi. Wybierając te produkty dbasz o środowisko.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Dodaj komentarz