loadingimg

Wczytuję dane...
GREENMAG ZIELONY MAGNEZ 30 KAPSUŁEK CYTRYNIAN MAGNEZU CHLORELLA VULGARIS
  •  
  •  
Cena:25,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: MED COMPLEX
 • Model: GM1
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Opinie Klientów

GreenMag zielony magnez 30 kapsułek Cytrynian Magnezu Chlorella Vulgaris

Dystrybutor: MED COMPLEX

Suplement diety GreenMag to innowacyjne połączenie wysoce przyswajalnego cytrynianu Magnezu oraz Chlorelli. Jest nieocenionym źródłem wielu witamin, minerałów oraz mikro i makroelementów wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a naturalne białko zawarte w Chlorelli poprawia przyswajanie Magnezu, wzmacniając jego korzystne działanie.

Składniki: magnez (jako cytrynian magnezu), Chlorella (Chlorella vulgaris) o zmiażdżonych ścianach komórkowych, hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka).

Magnez:
Magnez jest jednym z najważniejszych dla organizmu człowieka minerałów, zaangażowanym w przebieg podstawowych procesów zachodzących w komórce. Niedobór magnezu dotyczy nawet ponad 80 % społeczeństwa dlatego tak ważna jest jego suplementacja.

Naukowcy udowodnili, że magnez:

- zmniejsza ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, niedokrwiennej choroby serca, arytmii, astmy oraz cukrzycy typu 2,
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
- przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
- przyczynia sie do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego w tym wszystkich niezbędnych organizmowi.

Dlaczego cytrynian magnezu?
Badania kliniczne potwierdzają, że jedną z najlepiej przyswajalnych form jest cytrynian magnezu. Jako organiczny związek charakteryzuje się wysoką rozpuszczalnością w wodzie oraz kwasie żołądkowym, co czyni go idealnym składnikiem preparatu magnezowego.

Dlaczego połączyliśmy Magnez z Chlorellą?

Poziom wchłaniania magnezu z przewodu pokarmowego zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest obecność białka. Wysokiej jakości białko zawarte w Chlorelli idealnie współgra z cytrynianem magnezu tworząc produkt o doskonałej wchłanialności, bioretencji oraz licznych właściwościach prozdrowotnych. W naturalnej, roślinnej kapsułce zamknęliśmy dwa składniki o synergistycznym działaniu.

Chlorella:
Chlorella to wyjątkowy glon zawierający w swoim składzie ponad 70 substancji o wysokim znaczeniu biologicznym dla organizmu człowieka. Liczne badania kliniczne potwierdzają jego lecznicze działanie oraz korzystny wpływ na wiele istotnych procesów zachodzących w naszym organizmie. W składzie Chlorelli znajduje się więcej witaminy
B12 niż w wątrobie wołowej, a także wiele rzadkich mikro i makro elementów co czyni ją doskonałym, niskokalorycznym źródłem tej witaminy, której często brakuje w diecie wegetariańskiej. 60 procent tego niewielkiego glonu to wysokiej ja-
kości białko, złożone z dziewiętnastu aminokwasów. Ponadto Chlorella jest bogatym źródłem żelaza, kwasu foliowego a także karotenu (prowitaminy A), który przyczynia się do ochrony przed drobnoustrojami, pozytywnie wpływa na wzrok oraz układ odpornościowy.

Swoją wyjątkowość Chlorella zawdzięcza przede wszystkim substancjom:

• Sporopolenina
Substancja ta jest zawarta w środkowej części ściany komórkowej Chlorelli dzięki czemu ściany komórkowe nieodwracalnie wiążą ze sobą substancje toksyczne, które są potem wydalane z organizmu drogą naturalną (przez stolec)

• Chlorofil
Przyspiesza gojenie ran i zmniejsza stan zapalny. Chlorella jest najbogatszym źródłem chlorofilu na naszej planecie.

• Chlorellin
To substancja zwana jest naturalnym antybiotykiem, ale w przeciwieństwie do antybiotyków ma pozytywny wpływ na dobroczynne bakterie przewodu pokarmowego

• Czynnik wzrostu CGF

Jest to najsilniejszy składnik chlorelli. CGF ma potwierdzone właściwości odmładzające i wzmacniające. Dodatkowo działa jak probiotyk, przyspieszając wzrost i jakość bakterii acidofilnych

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:

magnez (Mg+2) (w postaci cytrynianu magnezu) 168 mg - 44,8 % RWS

Chlorella 300 mg

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Zalecana dzienna porcja i sposób użycia: dorośli 3 kapsułki na dzień w trakcie lub po posiłku. Kobiety w ciąży i karmiące piersią według wskazówek lekarza.

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (15-25°C). Chronić od wilgoci. Nie narażać produktu na działanie źródeł ciepła (w tym sztucznych emitorów ciepła), oraz na gwałtowne zmiany temperatur.

UWAGA: Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny i niewidoczny dla małych dzieci.

Chlorella pochodzi z Hiszpanii.

  • W opakowaniu: 
  • 30 kapsułek