loadingimg

Wczytuję dane...
SYK-2 DUO Z PODCZERWIENIĄ PROFESJONALNY APARAT DO OCZYSZCZANIA
  •  
  •  
Cena:1670,00 PLN
Wysyłka gratis!
 • Producent: Ion Detox
 • Model: FF4a
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Syk-2 duo z podczerwienią. Profesjonalny aparat do oczyszczania organizmu.
Produkcja - Ion Detox.


Aparat z możliwością oczyszczania jednej, jak również dwóch osób równocześnie. Służy do głębokiego oczyszczania organizmu z metali ciężkich, toksyn, fosforanów, innych zanieczyszczeń i przywrócenia mu optymalnej równowagi energetycznej.

Aparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego w gabinetach oczyszczania organizmu, w gabinetach odnowy biologicznej, w centrach SPA, w gabinetach medycyny niekonwencjonalnej i naturalnej, w gabinetach kosmetycznych, w sanatoriach, itp. Doskonale nadaje się również do użytku w zaciszu domowym.


Posiada dwa pasy zawierające aktywny węgiel z bambusa emitujący głęboką podczerwień w trzech zakresach temperatury. Pasy te wspomagają oczyszczanie stymulując komórki do rozszerzania. Leczenie ciepłem wykorzystywane jest w wielu przypadkach w celu: zmniejszenia bólu, poprawy miejscowego krążenia krwi, szybszego gojenia się ran, a nawet terapii niektórych stanów zapalnych występujących zarówno miejscowo jak i ogólnie.


Energia promieni podczerwonych jest w 100% bezpieczna dla organizmu ludzkiego i jej dobroczynne działanie na nasze ciało jest od dawna wykorzystywane we wspomaganiu leczenia przez lekarzy, masażystów, kręgarzy, w gabinetach fizykoterapii itp. Terapia podczerwienią daje największe efekty przy schorzeniach reumatycznych, artretyzmie, bólach mięśniowych, zakwasach, urazach ścięgien i wiązadeł stawów. Stymuluje komórki do regeneracji poprzez polepszenie krążenie krwi co w efekcie w znacznym stopniu łagodzi bóle. Promienie te są szeroko wykorzystywane przez NASA podczas wypraw kosmicznych.

Duży bardzo czytelny panel sterowania wraz z wyświetlaczem ciekłokrystaliczny umożliwia wgląd jak i dobór najważniejszych parametrów oczyszczania takich jak prąd oczyszczania, aktualny program, polaryzację zabiegu i czas oczyszczania.
Zabieg zwykle trwa 30 minut

- Aparat posiada obszerną instrukcję obsługi w języku polskim.

- Objęty jest 12 miesięczną pisemną gwarancją, a następnie 24 miesięcznym serwisem pogwarancyjny

- Aparaty wykonane są zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami bezpieczeństwa i posiadają wymagane w niej certyfikaty CE i RoHS

  • W opakowaniu: 
  • 1 szt.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
 • ACEROLA 125MG NATURALNA WITAMINA C

  ACEROLA 125MG NATURALNA WITAMINA C

  Acerola przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania zębów, naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł, chrząstek, kości. Przyczynia się do ochrony składników ko
  29,90 PLN
  Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Dodaj:szt.