loadingimg

Wczytuję dane...
SIAMIT MSE 20 ML NANO KOENYZM Q10 W PŁYNIE
  •  
  •  
Cena:249,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
 • Producent: Mito Pharma
 • Model: MT19
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

SIAMIT®Q10 Komb

Dystrybutor: Mito Pharma

Na zdjęciu widoczne jest stare opakowanie produktu ze starą nazwą Sinamit. Zawartość opakowania to już produkt z nową nazwą Siamit.

Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem preparatów mitochondrialnych w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe.
Nanokoenzym Q10 w formie płynnej zawarty w preparacie SIAMIT®Q10 Kombma 4-krotnie lepszą biodostępność w porównaniu do form klasycznych (proszek, kapsułka).
Jest pozyskiwany przy użyciu naturalnego procesu fermentacji, w 100 % naturalny i identyczny, jak ten produkowany przez ludzki organizm.
Dzięki formie płynnej nanokoenzym zawarty w preparacie SIAMIT®Q10 Kombjest natychmiast wchłaniany przez śluzówkę jamy ustnej bezpośrednio do krwioobiegu.
SIAMIT®Q10 Komb zawiera naturalnie czysty koenzym Q10- odpowiadający substancji wytwarzanej przez organizm ludzki.
Proces produkcji oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowo- technologicznych, wynikiem czego uzyskano preparat o najwyższej jakości i czystości.
preparat nie zawiera:kazeiny, laktozy, glutenu, drożdży, barwników, środków konserwujących jak również sztucznych emulgatorów.
O wysokiej zawartości koenzymu Q10 w preparacie świadczy jego intensywny żółto- pomarańczowy kolor.
Skuteczność stosowania preparatu potwierdzona jest badaniami klinicznymi.
Preparat produkowany zgodnie z GMP- stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.
SIAMIT®Q10 Komb- zawiera nanokoenzym Q10 w formie płynnej. Dzięki zastosowaniu NANOTECHNOLOGII w procesie produkcji preparatu uzyskano maksymalną, niespotykaną dotychczas biodostępność, wynoszącą od 15 do 20%. Mikroskopijnie małe cząsteczki - nanocząsteczki (ok. 50 nm) są natychmiast wchłaniane przez śluzówkę jamy ustnej do krwioobiegu i natychmiast namierzane we krwi.

Jedna dawka preparatu SIAMIT®Q10 Komb zawiera 10 mg płynnego nanokoenzymu Q10 (ubichinonu) i zastępuje skutecznie aż 40 mg standardowego preparatu w postaci kapsułek lub proszku. Dzięki temu preparat jest niezwykle skuteczny (niespotykana dotychczas przyswajalność) i innowacyjny pod względem formy (forma płynna).

SIAMIT®Q10 Komb zawiera czysty biologicznie, w 100% naturalny koenzym Q10 (bez zastosowania inżynierii genetycznej), który dokładnie odpowiada koenzymowi Q10 produkowanemu przez nasz organizm. Nie wykazuje on obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów, fungicydów. Jest oczyszczony za pomocą chromatografii cieczowej, dzięki czemu preparat SIAMIT®Q10 Komb zawiera nanokoenzym Q10 o najwyższym stopniu czystości: 99,8 %.

  • W opakowaniu: 
  • 20 ml.